Ekonomi

Sardes Ödülleri başvuruları başladı

İSTANBUL (İGFA) –Finans dünyasının tüm bileşenlerinin buluşacağı, yenilikçi projelerin ve pazarlama başarılarının ödüllendirileceği Sardes Ödülleri’ne başvurular 5 Haziran itibarıyla başladı.

Global trendler doğrultusunda her yıl yenilenen Sardes Ödülleri; Veri odaklı yaratıcılıktan teknolojinin yenilikçi kullanımına, dijital pazarlamadan pozitif sosyal etkiye kadar geniş bir yelpazede yapılan çalışmaları değerlendirecektir.

İnovasyon Departmanında yer alan finansal kuruluşlar; Başlık, dijital platformlar, fintech şirketleri ve teknoloji işletmeleri gibi üçüncü taraflarla API tabanlı işbirliklerini ödüllendiriyor; Ekosistem Geliştirme İşbirlikleri olarak güncellendi.

Finans bölümünde veri kullanımının başarılı sonuçlarını ödüllendiren Bilgi Stratejileri başlığında; bu yıl aşağıdaki kategoriler dahil edilmiştir: Veriye Dayalı İnovasyon, Müşteri Deneyimi ve Kişiselleştirilmiş Finans Teklifleri.

Chatbotlar, kişisel asistanlar, süreç optimizasyonu, yapay zeka eserler ve süreçler kullanan projeler gibi alanlarda rekabet halinde; Teknolojinin Yenilikçi Kullanımı bölümünde yenilenen kategoriniz buysa; Yenilikçi güvenlik çözümleri, finansal varlıkların yanı sıra KVVK kapsamındaki bilgilerin güvende tutulması için rekabet etmekte; Siber Güvenlik Uygulamaları.

Pozitif Sosyal Etki Bölümü’nde geçmiş yıllarda olduğu gibi sosyal, çevresel ve ekonomik sorunlara çözümler öneren, toplumsal farkındalığı ve farkındalığı artıran çalışmalara yer verilecektir. Bu bölümde kadınlara ve cinsiyet ayrımcılığına yönelik hayata geçirilen kurumsal sosyal sorumluluk projeleri de değerli bir yer tutmaktadır.

Sardes Ödülleri hakkında detaylı bilgi ve başvuru için sardisawards.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu