Haber

İran’da 17 yıldır yemek yemeyen adam: Aç hissetmiyorum

İran’da yaşayan 58 yaşındaki Gholamreza Ardeshiri ilginç yaşam tarzıyla dikkatleri üzerine çekti.

2006 yılında yemek yemeyi bıraktığını söyleyen Ardeshiri, 17 yıldır gazlı içeceklerden başka bir şey tüketmediğini iddia etti.

Bir soda şişesini tek yudumda bitirebileceğini de belirten 58 yaşındaki adam, şunları söyledi: “Aç hissetmiyorum. 17 yıl önce yemek yemeyi bıraktım. Sebebini bilmiyorum”söz konusu.

Garip bir ısırık aldım: Sanki ağzımda kıl benzeri bir nesne varmış gibiydi.

Durumundan tıbbi olarak bahsedilemeyeceğini söyleyen Ardeshiri, midesinde yemek yerken boğulmasına neden olan bir his varlığından bahsetti.

ardeshiri, “Ağzımda sanki kıl benzeri bir cisim varmış gibi garip bir duyguya kapıldım. Bu saçın başının ağzımda ucunun da midemde olduğunu hissettim ve ne yaparsam yapayım bu imkansızdı. Tam olarak tarif edemem ama korkunç bir duyguydu.”şeklinde konuştu.

Doktorlar çare bulamadı

Ardeshiri sözlerini şöyle sürdürdü:

“Herkes farklı bir doktor önerdi ve hastalığımı teşhis etmek için büyük çaba sarf ettiler. Ancak herhangi bir teşhis konmadı. Bu duygudan kurtulmak için birçok doktora gittim. Son çare olarak bir psikiyatrla görüştüm. Ancak durumun köküne inerek sebebini henüz bulmuş değil.”

İran’da 17 yıldır yemek yemeyen adam

Günde 3 litre gazlı içecek tüketiyor: Yemek yiyen birini görünce hastalanıyor

Gün içinde çok az uyuduğunu belirten Ardeshiri, 24 saatte 3 litreye yakın gazlı içecek tükettiğini sözlerine ekledi.

Son olarak Ardeshiri, ailesinin gözleri önünde yemek yemesini bile izleyemediğini ve yemek yiyen birini görünce midesinin bulandığını belirtti.

habergulagac.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu