Haber

Enver Aysever’den flaş açıklama! Halk TV’deki FETÖ şebekesini isim vererek deşifre etti!

14 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimlerine iki aydan az bir süre kala CHP’ye yakınlığıyla tanınan gazeteci Enver Aysever, CHP’nin yayın organı Halk TV’nin FETÖ şebekesini deşifre etti. Aysever, FETÖ’den yargılanan Ekrem Açıkel’i Halk TV’ye getirenin İsmail Küçükkaya olduğunu söyledi.

‘FETTULLAH’I KANALIZA GETİREN KİŞİ İSMAIL KÜÇÜKKAYA’DIR’

Enver Aysever, FETÖ’cüleri kanala getiren ismin İsmail Küçükkaya olduğunu söyledi. “Fetullahçı davasından yargılanan Ekrem Açıkel’in Halk TV’ye alınmasına aracılık eden kişi İsmail Küçükkaya’dır. Yani Fetullahçıları kanala getiren kişi İsmail Küçükkaya’dır. Kimin getirdiğini biliyoruz, Onu da anlatacağım.”ifadeleri kullandı.

“CAFER MAHİROĞLU KÜÇÜKKAYA’NIN ELİ OLDU”

Öte yandan Aysever, Halk TV’nin patronu Cafer Mahiroğlu’nun İsmail Küçükkaya’nın komutanlığına geçtiğini belirtti. “İsmail Küçükkaya, Halk TV’nin fiilen yöneticisidir. Bunun için Cafer komutanına dönmüştür. Şaşırdık mı? Hayır, tekrar ediyorum. Fetullahçıyı getiren İsmail Küçükkaya’dır.”dedi.

“CAFER MAHİROĞLU İBB LİDER OLMAK İSTİYOR”

Cafer Mahiroğlu’nun da İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne göz diktiğini kaydeden Aysever, şunları söyledi: “Bütün programlarda kim oturacak, kim ayağa kalkacak vs. Siyasilerle işbirliği yapan Cafer’i ‘Bir şeyler yap’ diyerek Kılıçdaroğlu’na pazarlayan o. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olmak istiyor. Olup olmayacağını çok merak ediyorum.”söz konusu.

Enver Aysever, geçtiğimiz aylarda Cafer Mahiroğlu için bir kez daha forma giymişti. “Kör cahil bu Mahir”kelimeleri kullandı.

KAYNAK: SABAH

haberbuyukorhan.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu